Diskusija ,,Geros mokyklos link“

25 Bir 2019

Diskusija „Geros mokyklos link” 2019 m. birželio 14 d. pakvietė visus į atvirų pokalbių vakarą ,,VISIEMS” Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro kiemelyje. Esminė pokalbių ašis – koks ugdymas reikalingas mums visiems, turintiems skirtingų poreikių.

Diskusijos buvo organizuotos vadovaujantis atviros erdvės principais: mokyklos kiemelyje susėdę grupėmis ratu, diskutavome visiems rūpimomis temomis:

„Mokymosi strategijos kaip įrankis savivaldžiam besimokančiam“, moderatorė – Berita Simonaitienė, „Ar įmanoma mokykla visiems be vietos bendruomenės?“, moderatorė – I. Segalovičienė, „Mokyti ar leisti mokytis?“, moderatorius – Lukas Benevičius, ,,Mokytojas: ko iš jo tikimasi ir ką jis gali?“, moderatorė Lina Miltenienė, ,,(Ne) prisitaikymas…”, moderatorius – Sergejus Staponkus, ,,Ar ir kaip švietimas tampa žmogaus teise?“, moderatorius – Jonas Ruškus, ,,Mokytojų ir tėvų refleksija”, moderatorius – R. Bubnys.

Diskusijos nesibaigė numatytu laiku, nes kalbėtis tikrai buvo apie ką. Daugelis po jų išsinešė gerų idėjų, kurias pritaikys savo darbe, šeimoje, bendruomenėje.