Mažųjų sporto šventė Kurtuvėnuose

17 Geg 2018

Gegužės 15 d. Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos teritorijoje vyko tradicinė sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“, kurią organizavo Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras kartu su Aukštelkės mokykla-daugiafunkciu centru ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi.

Šventėje dalyvavo net 311 ugdytinių iš 17 Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Kadangi šventė vyko Dvaro teritorijoje, šventėje buvo kuriama bei puoselėjama Dvaro kultūros aplinka.

Energingai nusiteikusius mažuosius dalyvius pasitiko Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mušamųjų instrumentų ansamblis, vadovaujamas mokytojo Aurimo Povilaičio. O Dvaro svirno pelytės vaikus kvietė į kiemelius išbandyti savo jėgas: smagu buvo pažvejoti Dvaro prūde, pasigalynėti raitelių rungtyje, piemenėlių mūšyje…

Šventei baigiantis mažiesiems sportininkams buvo įteikti Šiaulių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus padėkos raštai ir saldūs prizai. Olimpinę vėliavą perdavėme kitų metų organizatoriams – Meškuičių lopšeliui-darželiui.

Mažųjų sporto šventė Kurtuvėnuose

Mažųjų sporto šventė Kurtuvėnuose

Posted by Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras on 2018 m. gegužė 17 d.