Susipažinkime

5 Rgs 2017

Ateik, mažyli! Duok man rankutę savo ir aš vesiu tave į pasaulį. Tokį, kur viskas nauja, nepažįstama, bet daug spalvų. Kur daug estetikos, harmonijos ir meno…
Mano pedagoginio darbo patirtis yra įvairi: esu dirbusi su ankstyvojo amžiaus vaikais ir 10 klasės mokiniais.. Mokiau dailės ir technologijų, dirbau neformaliojo (meninio) ugdymo mokytoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja bei dailės terapijos užsiėmimų vadove . Vaikų ugdyme ypatingą dėmesį skiriu meninei veiklai, nes ji daro poveikį visapusiškam asmenybės vystymuisi. Man darbas su vaikais- tai galimybė nenustoti atrasti, stebėtis, gėrėtis paprastais dalykais ir žvelgti į pasaulį jų akimis.
Laisvalaikiu mėgstu užsiimti įvairia kūrybine veikla, kuri suteikia mano gyvenimui pilnatvę. Tai piešimas, tapymas, drabužių modeliavimas ir siuvimas, interjero dekoravimas.
Šiaulių pedagoginiame institute įgijau bakalauro kvalifikacinį laipsnį (dailės ir darbų mokytojo kvalifikacija).Šiaulių universitete įgijau edukologijos magistro kvalifikacinį laipsnį (specialiosios pedagogikos studijų programa: specializacija – dailės terapija).Šiuo metu studijuoju ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogiką.